7.9 C
Kambja
Laupäev, 24.09.2022

Kambja Lasteaed Mesimumm

Aadress: Kesk 4, Kambja alevik, Kambja vald, 62034 Tartumaa

tel +372 741 6201
e-post: lasteaiajuhid@kambja.edu.ee
https://lasteaed.kambja.edu.ee

Registrinumber: 75009556
Arvelduskontod (Kambja Vallavalitsus)

Direktor
+372 5300 4307
terje.ruutel@kambja.edu.ee

Õppejuht
+372 5341 1625
kaisa.tatrik@kambja.edu.ee

Majandusjuhataja
+372 5385 7481
eha.alliksaar@kambja.edu.ee

tervisetöötaja, HEV-koordinaator, andmekaitsespetsialist
51916645
anu.pungar@kambja.edu.ee
margit.saluotsa@kambja.edu.ee
+372 5197 1066
logopeed – assistent
mänguterapeut
+372 5306 3878
katrin.luik@kambja.edu.ee
Eripedagoog
+372 586 51360
krista.loid@kambja.edu.ee
õpetaja
juhtivõpetaja
juhtivõpetaja
juhtivõpetaja
juhtivõpetaja
+372 5323 3182
juhtivõpetaja
assistent-õpetaja
+372 5329 2346
õpetaja
asendusõpetaja
õpetaja
juhtivõpetaja
õpetaja
õpetaja
muusikaõpetaja
+372 5649 2679
liikumisõpetaja
56212993
assistent
assistent
tugiisik
assistent
assistent
assistent
+372 5329 2346
assistent
assistent
assistent
assistent
assistent
assistent
+372 5323 3182
koristaja
söögisaali perenaine
peakokk
üldkoristaja
remondimees
kokk
pesupesija

2022/2023 õppeaasta hoolekogu liikmed on järgmised:

ÕUNAKESED:

Enely Õispuu
e-post enelyoispuu@gmail.com

PÄIKESEJÄNKUD:

Mari Talvik
e-post mari.talvik@gmail.com

TÄHEDRAAKONID:

Tano Puusepp
e-post tano.puusepp@gmail.com

NAERUPALLID:

Mari Jõgeva
e-post j6geva@gmail.com

ORAVAKESED:

Tiiu Kivimaa
e-post kivimaak@gmail.com

RÕÕMULINNUD:

Kaisa Vahtla
e-post kaisa.vahtla@gmail.com

LIBLIKAD:

Annika Nahksepp
e-post annika.vreimann@gmail.com

LEPATRIINUD:

Kadri Leetmaa
e-post kadri.leetmaa@ut.ee

Õpetajate esindaja:
Kirsti Kommusaar
e-post Kirsti.kommusaar@kambja.edu.ee

Valla esindaja:

Maia Uibo
e-post maia.uibo@kambja.ee

Kambja Vallavalitsus

Aadress: Pargi 2, Ülenurme alevik, Kambja vald, 61714 Tartumaa

tel +372 750 2600
e-post vald@kambja.ee
http://www.kambja.ee

Registrikood: 77000275

Arvelduskontod:

AS SEB Pank EE791010102034606009

Swedbank AS EE592200221068464111

Haldusjärelevalvet teostab

Haridus- ja Teadusministeeriumi välishindamisosakond,
Lõuna piirkonna Tartumaa ekspert
Katrin Ohakas,
tel 735 4068,
e-post: Katrin.Ohakas@hm.ee