7.9 C
Kambja
Laupäev, 28.05.2022

Kambja Lasteaed Mesimumm

Aadress: Kesk 4, Kambja alevik, Kambja vald, 62034 Tartumaa

tel +372 741 6201
e-post: lasteaiajuhid@kambja.edu.ee
https://lasteaed.kambja.edu.ee

Registrinumber: 75009556
Arvelduskontod (Kambja Vallavalitsus)

Direktor
+372 5300 4307
terje.ruutel@kambja.edu.ee

Õppejuht
+372 5341 1625
kaisa.tatrik@kambja.edu.ee

Majandusjuhataja
+372 5385 7481
eha.alliksaar@kambja.edu.ee

tervisetöötaja, HEV-koordinaator, andmekaitsespetsialist
51916645
anu.pungar@kambja.edu.ee
logopeed
eve.einberg@kambja.edu.ee
mänguterapeut
+372 5306 3878
katrin.luik@kambja.edu.ee
Eripedagoog
+372 586 51360
krista.loid@kambja.edu.ee
Vastuvõtt kokkuleppel: K 16.00 - 18.00
juhtiv õpetaja
juhtivõpetaja
juhtivõpetaja
õpetaja
+372 5343 1134
õpetaja-assistent
+372 5323 3182
juhtivõpetaja
+372 5323 3182
õpetaja
+372 5323 1493
assistent-õpetaja
+372 5329 2346
õpetaja
õpetaja
õpetaja
juhtiv õpetaja
õpetaja
õpetaja
muusikaõpetaja
+372 5649 2679
liikumisõpetaja
56212993
assistent
assistent
assistent
+372 5329 2346
assistent
assistent
assistent
assistent
assistent
assistent
+372 5323 3182
söögisaali perenaine
peakokk
perenaise abi
üldkoristaja
remondimees
kokk
pesupesija

2021/2022 õppeaasta hoolekogu liikmed on järgmised:

 

TÄHEDRAAKONID:

Tano Puusepp

tel +372 5680 5947

e-post tano.puusepp@gmail.com

 

ÕUNAKESED:

Silja Kangur

tel +372 5386 2513

e-post siljasule@gmail.com

 

NAERUPALLID:

Mari Jõgeva

tel +372 5698 8300

e-post  j6geva@gmail.com

 

RÕÕMULINNUD:

Kaisa Vahtla

tel +372 5666 3412

e-post kaisa.vahtla@gmail.com

 

PÄIKESEJÄNKUD:

Mari Talvik

tel +372 522 8063

e-post mari.talvik@gmail.com

 

ORAVAKESED:

Tiiu Kivimaa

tel +372 5397 4998

e-post kivimaak@gmail.com

 

LIBLIKAD:

Neili Peters-Meus

tel  +372 555 76749

e-post neilipeters1@gmail.com

 

LEPATRIINUD:

Kevin Kesküla

tel +372 5392 7924

e-post estkevin@gmail.com

 

Õpetajate esindaja:

Margit Saluotsa

tel: +372 5740 9712

e-post margit.saluotsa@kambja.edu.ee

 

Valla esindaja:

Maia Uibo

tel +372 511 2512

e-post maia.uibo@kambja.ee

Kambja Vallavalitsus

Aadress: Pargi 2, Ülenurme alevik, Kambja vald, 61714 Tartumaa

tel +372 750 2600
e-post vald@kambja.ee
http://www.kambja.ee

Registrikood: 77000275

Arvelduskontod:

AS SEB Pank EE791010102034606009

Swedbank AS EE592200221068464111

Haldusjärelevalvet teostab

Haridus- ja Teadusministeeriumi välishindamisosakond,
Lõuna piirkonna Tartumaa ekspert
Katrin Ohakas,
tel 735 4068,
e-post: Katrin.Ohakas@hm.ee